BIOTURA - ZAMIESZKAJ WŚRÓD ZIELENI

W ramach inwestycji BIOTURA powstaną 202 mieszkania w budynkach wkomponowanych w parkową zieleń oraz z pełnym zagospodarowaniem terenu.

Eleganckie i nowoczesne budynki BIOTURY naturalnie wkomponowują się w zielone przedmieścia Gdańska a wyróżnia je dodatkowo oryginalny projekt oraz klimat pięknego parku z licznymi udogodnieniami, zbiornikiem wodnym, bogactwem roślin, urządzeń do zabawy i rekreacji, wybiegiem dla czworonogów – stworzone specjalnie dla Mieszkańców BIOTURY.

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Park w zasięgu ręki

Dużym atutem BIOTURY będzie własny, wielkopowierzchniowy park liczący pół hektara powierzchni, w którym odpoczynek i relaks znajdą wszyscy mieszkańcy inwestycji, niezależnie od wieku.

Młodzi ludzie będą mieli do dyspozycji siłownie plenerowe oraz eleganckie trasy do joggingu. Rodziny będą mogły spędzać słoneczne popołudnia piknikując w specjalnej altanie parkowej. Nie zabraknie udogodnień także dla czworonogów - jednym z elementów parku będzie ogrodzony wybieg dla z zabawkami i urządzeniami dla psów.

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA

Aż 2 pętle tramwajowe w okolicy

PEŁNA INFRASTRUKTURA

W okolicy rozwinięta infrastruktura, sklepy, miejsca kultury i sportu.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dobry dojazd do pracy, szkoły to więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich.

WIELKOPOWIERZCHNIOWY PARK

W parku liczącym ponad 5 700 m kw, odpoczynek i relaks znajdą wszyscy mieszkańcy inwestycji, niezależnie od wieku.

PONADCZASOWY STYL

Części wspólne budynków - klatki schodowe, korytarze - zostaną wykończone z użyciem wysokiej jakości materiałów, co podkreśli ich elegancki i ponadczasowy charakter.

W podziemnej hali garażowej znajdzie się 118 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie i miejsca postojowe na rowery.

Wielkopowierzchniowy park liczący ponad pół hektara
Dwie plenerowe siłownie do dyspozycji mieszkańców
Rozbudowany plac zabaw
Wielkopowierzchniowy park liczący ponad pół hektara
Dwie plenerowe siłownie do dyspozycji mieszkańców
Rozbudowany plac zabaw